Stolica Małopolski to żywe miasto dzień i noc, ale w najwyższym stopniu wieczorem. Turyści tłumnie wylegają w okolice rynku i chcą potańczyć. Wieczorny Kraków gwarantuje nieustanny napływ każdego rodzaju zabaw. Zaryzykuję konstatację, że Kraków jest bardziej nocny niż dzienny.

Jeśli wybierzesz się do Krakowa i skusi Cię chęć zobaczenia, jak się bawi, to jesteś we właściwym mieście. Kraków znamionują kuszące kluby, restauracje, bary i dyskoteki. W pobliżu plant w nieomal każdym budynku znajdziesz szynk, który da możliwość Ci się odstresować, napić bez nerwów herbatki lub pobrykać na parkiecie. Tutejsze puby podają pozycje bez mała zewsząd, a dyskoteki mają przeróżną muzę. Mogę skonstatować, że każdy człowiek znajdzie coś perfekcyjnego dla siebie.

Mówiąc o atrakcjach w Krakowie nie można nie wspomnieć o krakowskim Kazimierzu. Obszar Kazimierz to szczególne miejsce w tym mieście. Położone są tutaj bardzo sympatyczne knajpki i popularne dyskoteki, w których można napić się alkoholu. Kazimierz posiada niepowtarzalną specyfikę i nastrój.

A oto polecane przeze mnie lokale: House of Beer to punkt, w którym skosztujesz piwa ze wszystkich regionów polskich i z zagranicy. Tawerna oferuje szeroki wybór tych napojów. Rotunda to knajpka o studenckich klimatach. Znane utwory i piwo z sokiem imbirowym są tu popularne. Alchemia to mniej znana knajpka, która oferuje smakowitą kawę oraz różne napitki. Nie ma co więc tracić czasu, w weekend na zabawę 🙂