Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Prologic to producent branży wędkarskiej, który specjalizuje się w sprzęcie karpiowym. W ofercie firmy Prologic znajdują się tylko i wyłącznie wędki, akcesoria i sprzęt, który przeznaczony jest do łowienia karpi i amurów. A jeśli ktoś skupia się na wąskiej specjalizacji, to znaczy że owoc jego pracy będzie cechował się najwyższą jakością i funkcjonalnością. Wędki karpiowe Prologic są zatem jednymi z najlepszych jakie są dostępne na naszym rynku. Kije te cechuje duża wytrzymałość, wysoka jakość materiałów użytych do ich produkcji, bardzo staranne wykończenie oraz dopracowany i stylowy design. Sprzęt firmy Prologic zanim trafi do sprzedaży jest starannie testowany przez zawodowych testerów. Każda rzecz trafiająca na rynek musi spełniać określone, wyśrubowane normy. Nic co jest wybrakowane nie ma prawa trafić do klienta finalnego.

Wędkarstwo karpiowe stało się ostatnio bardzo popularne. Wędkarze potrafią wydać majątek na sprzęt, który posłuży do łowienia tylko jednego gatunku ryby (choć także połów amurów mieści się w kategorii wędkarstwa karpiowego). Zapotrzebowanie takie już dawno zauważyły firmy takie jak właśnie Prologic i wiele innych. Konkurencja na rynku jest więc wysoka a to pociąga za sobą konsekwencja takie, że jakość sprzętu karpiowego nieustannie rośnie a ceny nie mogą być zbyt wysokie bo wędkarz zawsze może zakupić np. wędkę od konkurencji. Co jest powodem tak dużej popularności wędkarstwa karpiowego? Powodów jest co najmniej kilka. Karpiarstwo dla wielu to już nie tylko metoda wędkarska ale po prostu styl życia. Wędkarze, którzy poświęcili się akurat temu gatunkowi ryb cenią sobie długie przebywanie na łonie przyrody w warunkach biwakowych, cierpliwe czekanie na branie ryby życia, przebywanie w towarzystwie podobnie usposobionych ludzi, a może przede wszystkim adrenalinę przy długo oczekiwanym holu potężnego karpia, który jest niezwykle silną rybą i daje dużo satysfakcji jego łowieniu.

Wędki Prologic pozwolą poczuć tę pasję podnosząc ją na wyższy poziom. Prologic to sprzęt najwyższej jakości wyprodukowany z niesamowitą starannością i dbałością o szczegóły. Dzięki sprzętowi Prologic poczujesz się jak karpiarz z prawdziwego zdarzenia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl