W poprzedni weekend byłem dwa dni w Zakopanem. Zawsze, gdy potrzebuję szybko odpocząć, jadę właśnie tam.

Zakopane to ładne miejsce, które możliwie wszystka osoba powinna czasem zobaczyć. Wielkość podhalańskiej ziemi powoduje, że w góry przelotnie napływają ogromne ilości letników. Zakopane jest rzadkim miejscem, posiadającym specyficzny klimat, który sprawia, że miejsce to cieszy się istotnym zaciekawieniem urlopowiczów, nie tylko z Polski ale również z całego odległych zakątków. Pozycja między pasmem Gubałówki a najładniejszym pasmem górskim – Tatrami, jest tym, co powoduje tak kolosalne zamiłowanie. Poza tym atmosfera samego miejsca oraz sympatia Górali działają jak lep na gości.

W nasze góry przyjeżdża coraz to więcej wczasowiczów, którzy chcą wyluzować się i pooddychać rzeźwym powietrzem. Zaznawać ładne widoki, udać się na spacer, wjechać na nogach na którąś górę i zamówić kolację w urokliwej restauracji. Wszystko to proponuje Zakopane. Wejdź na: apartamenty Zakopane. Tam się zatrzymuję, gdy przyjeżdżam do Zakopanego

Rzadko przyjeżdżam do Zakopanego, ale zawżdy, gdy już wysiądę z pociągu, nadzwyczaj dobrze czuję się w tym mieście. Popieram każdych, którzy jeszcze nie byli w Zakopanem, aby potrzebnie tu przybyli.