Kobiety mają naprawdę czasem spore problemy. Ostatnio na przykład moja żona zastanawia się, jak depilować nogi, aby było gładko, bezboleśnie i aby nie trzeba było iść do salonu kosmetycznego. A ja jej na to, kobieto, idź, nie marudź.

Depilacja woskiem jest wykonywana od dawien dawna i uważana jest za jedną z najlepszych metod pozbywania się owłosienia. Pozwala na efektywne usuwanie włosów mniejszych niż włosy wymagane w przypadku innych rodzajów usuwania włosów. Przede wszystkim sprawdza się na delikatnych obszarach ciała twarzy, bikini, wąsiku i pachach. To jej powiedziałem, mając głównie na uwadze bikini 🙂

Samodzielne pozbywanie się włosów jest skomplikowane i nie zawsze skuteczne. Otrzymany rezultat jest najczęściej przemijający i domowa depilacja zmusza nas do ciągłego powtarzania. Trzeba też zaznaczyć, że nie każdy sposób usuwania włosów może być wykonany na własną rękę. Zajrzyj na blog o depilacji.

Depilacja w Krakowie – co wybrać?

O ile wykonanie depilacji zwykłą maszynką jest realne, o tyle depilacji laserem już nie, ponieważ nie posiadamy właściwych urządzeń. Skuteczniejsza jest depilacja realizowana w salonach kosmetycznych. Koleżanka mówi, że najlepsza depilacja jest w Smooth Beauty w Krakowie, a niniejszy wpis dedykuję żonie.