Jeśli kobieta mówi, że nie ma się w co ubrać, to nie znaczy, że nie posiada ubrań. Raczej chodzi o to, że nie wie, co na siebie założyć. W tym przypadku ktoś złośliwy, ale nie autor tego artykułu, mógłby powiedzieć, że od przybytku głowa jednak rozboli.

To, że jednak kobiety lubią mieć dość dużą garderobę, nie jest jednak niczym złym i nie trzeba tego krytykować. Również jeśli znajduje się w niej obuwie damskie. Butów zaś panie mogą mieć bardzo dużo, a im więcej tym lepiej. Dlatego też, jeśli facet zastanawia się, jaki prezent może uczynić wybrance swojego serduszka, z całą pewnością obuwie damskie będzie tym dobrym pomysłem.

Ale trzeba też zwrócić uwagę na to, że musi ono koniecznie pasować do różnych innych części ubrań, jakie można znaleźć w kobiecej garderobie. Dobrze jeśli facet, zanim zdecyduje się samodzielnie zakupić obuwie damskie, skonsultuje to z przyjaciółką swojej kobiety.

Jeśli tylko się ona nie wygada, to taka konsultacja zakończy się powodzeniem. Trzeba tylko odrobiny dyskrecji. Taka przyjaciółka albo delikatnie z zachowaniem pozorów postara się wypytać i uzyskać informacje, jakie buty damskie mogą być potrzebne i jakich jeszcze nie ma w garderobie. Może również sprawdzić, jakie są torebki w szafie.

Zwykle to bowiem do nich dobiera się obuwie dla kobiet i dobrym pomysłem jest, aby do każdej torebki była również para butów we właściwym kolorze. Ponoć to jest standard, który od wielu lat w modzie obowiązuje i niewiele zanosi się na to, aby miał się on zmienić. A to jednocześnie dobra podpowiedz, jakie buty wybierać.